PRAKTISCHE INFO
LAATSTE NIEUWS

JOZEFIENEN TV

Middagmaal op school
Het middagmaal op school in een nieuw concept: eet, leer en leef!
Weekmenu
Weekmenu van 4 tot 8 januari 2021
Weekmenu van 11 tot 15 januari 2021
Weekmenu van 18 tot 22 januari 2021
Ons schoolrestaurant
In samenwerking met cateringfirma Scolarest voorziet de school in een uitgebreid voedsel- en drankenaanbod, en dit volgens een zelfbedieningssysteem. Belangrijk hierbij is de aandacht voor evenwichtige en betaalbare maaltijden die ter plaatse in de eigen keuken volgens de hedendaagse normen inzake kwaliteit en hygiëne bereid worden. Het gebruik van een interne betaalkaart garandeert een vlotte betaling.
Raadpleeg het saldo en de verrichtingen via de pagina: Moneysafe betaalkaart.
Voor de leerlingen die op school lunchen, zijn er 3 mogelijkheden:
- Warme maaltijd in het nieuwe zelfbedieningsrestaurant in onze school.
- Belegd broodjesaanbod of pastasalades in Tabigha.
Je kunt een belegd broodje in het zelfbedieningsconcept in Tabigha samenstellen. We bieden ook pastasalades aan. Je gaat het gebouw binnen via de Noordzandstraat en schuift aan de zelfbedieningstoog in de benedenrefter aan. - Een eigen lunchpakket.
Wie zijn lunchpakket meebrengt, gaat onder begeleiding van de opvoeders naar het Tabigha in de Noordzandstraat. Een drankje om bij het lunchpakket te drinken, kun je halen uit één van de drankautomaten.
Prijslijst schoolrestaurant
Prijzen vanaf 1 september 2019
WARME DAGSCHOTEL – vlees, vis of gevogelte – saladbar met warme en koude groenten à volonté – aardappelen, rijst, pasta, frietjes of brood |
4,75 EUR
|
VEGETARISCHE DAGSCHOTEL |
4,75 EUR
|
BELEGD BROODJE (26 cm) naar keuze zelf samen te stellen met beleg en groentegarnituur |
3,75 EUR |
PASTASALADE er is dagelijks een andere smaak beschikbaar |
3,75 EUR |
SOEP – dagverse soep – half onbelegd stokbroodje met boterportie |
.
0,60 EUR
0,60 EUR |
ASSORTIMENT VAN NAGERECHTEN – dessertaanbod – fruit – dessert prestige |
.
1,00 EUR
0,70 EUR 1,20 EUR
|
DRANKAANBOD – gekoeld smaakwater in 0,5 liter PET-fles – gekoeld water (plat of bruis) |
.
1,10 EUR
gratis |